Блокування ресурсів

Шановні Абоненти!
Наша компанія виконає блокування російських ресурсів. Звертаємо Вашу увагу, що після виконання блокування більшість із них стане недоступними.

Деталі:

НКЕК просить постачальників електронних комунікаційних мереж/послуг посприяти знищенню інформаційної навали з боку РФ

До Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, звернулись представники компанії «IT-KARKAS», що здійснили великий обсяг роботи стосовно виявлення автономних систем (AS), які використовуються Російською Федерацією і з яких здійснюються кібератаки на українські інформаційні ресурси та розповсюджується фейкова інформація, що стосується дискредитації державних органів, ходу українсько-російської війни тощо.

Всього виявлено близько 642 автономних систем, до складу яких входять понад 48,0 млн ІР-адрес рунету. НКЕК спільно з Національним центром оперативно-технічного управління електронними комунікаційними мережами України (НЦУ) та Службою безпеки України підтримує зазначену ініціативу та просить постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг, що забезпечують доступ до мережі Інтернет, здійснити блокування виявлених AS.

Зазначене буде сприяти зведенню нанівець діяльності пропутінської пропагандистської машини та знищенню інформаційої навали з боку РФ.

Детальніше за посиланням 👉https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=99&id=2252&language=uk

Пролистать наверх

Заявка на подключение

Вам перезвонить?

Мы используем cookies, чтобы пользоваться сайтом было удобно